U 17 v Jičíně a Hradci Králové

Sezónu U17 zahájila děvčata výjezdem do Jičína a Hradce Králové.

V Jičíně byla na holkách vidět určitá nervozita a nesehranost, ovšem i přesto si pomalu budovaly vedení. Pak bohužel do zápasu vstoupily v Jičíně již notoricky se opakující problémy se zapisovatelkami u stolku, které ovšem výborná dvojice rozhodčích tentokrát vyřešila bez zaváhání. Poté se již mohly děvčata plně věnovat upevňování vedení a dotáhly zápas do vítězného konce.

Vítězství z předchozího dne děvčata evidentně dostalo do pohody a do zápasu v Hradci Králové vlétly jak uragán a po famózní první čtvrtině bylo o průběhu utkání rozhodnuto a nebylo pochyb o vítězi. V klidu a herní pohodě hrající děvčata navyšovaly náskok a pěknými kombinacemi potěšily své věrné fanoušky. Díky příznivému průběhu se do obou zápasů zapojila celá sestava a získala tak nejen herní praxi, ale snad i tu potřebnou sebedůvěru dovést dobře rozehraný zápas do vítězného konce, byť jde dle jména o silného soupeře.

Holky děkujeme a jen tak dále!

Fotky z utkání U-17 _ Jičín, Hradec Králové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *