Poslední víkend U14

Tento víkend jsme odehráli poslední dvě utkání kategorie U14 v nadstavbové části. 

Důležité bylo především sobotní utkání v Trutnově,, kdy v případě vítězství bychom si uchovali ligu U15 pro příští rok. Bohužel družstvo Trutnova předvedlo diametrálně odlišný výkon od našeho domácího utkání a přes veškerou snahu našich děvčat jsme nakonec prohráli 52 : 69.

Fotky Trutnov

Pár fotek z utkání

Po této nešťastné prohře jsme očekávali debakl v Hradci, ale holky podaly asi nejlepší výkon za celé své působení v U14 a s velkým favoritem držely krok. Krásné akce na obou stranách  a výborný výkon rozhodčích byl nakonec pěknou tečkou za celou sezónou. Konečný výsledek 70:49 byl milým překvapením a zvláště převedená hra potěšila nejednoho diváka. Holky díky a prosím častěji :-). 

Fotky Hradec Králové

230 total views, 1 views today

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *