U13 BK Lipník n. B. vs. TJ OP Prostějov

Další 2 zápasy nás čekaly v kategorii U13. Bez několika opor jsme odjeli s cílem vyhrát alespoň jeden zápas, což se nakonec podařilo, i když takovým způsobem, jak to asi nikdo nečekal.

V prvním  zápase se vedení přelévalo z jedné strany na druhou podle toho, kdo udělal méně chyb.  Nadšeně bojující soupeř nepříjemně, těsně, často za cenu faulů bránil a  to nám nevyhovovalo. Spousta nepřesných přihrávek, nejistota ve střelbě a zbytečné ztráty míčů v poli i pod košem nás nakonec mrzela. Zápas skončil nerozhodně a v prodloužení si Lipník vybojoval vítězství., které jsme jim doslova darovali.

Do druhého utkání jsme, ač oslabeni, šli se snahou bojovat a nedat se. Holky se neuvěřitelně semkly, bojovaly a od počátku vedly.  Vylepšily obranu, ubylo chyb a naopak narůstalo sebevědomí. Soupeř nás možná podcenil, přestalo se mu dařit a my neustále drželi těsný náskok.

Další dramatický zápas naše bojovnice dotáhly do vítězného konce a mohly se spolu s námi radovat.

Výborně holky!!! 😀

BK Lipník-TJ OP Prostějov 31:28 (8:4,11:16,20:18,23:23)

BK Lipník-TJ OP Prostějov 19:24 (2:6,8:12,13:18)

Další info na tel. 736455426.

T+P. A.  🙂

217 total views, 1 views today

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *