U12-OSK Olomouc

Těžký soupeř nás čekal místo dnešního tréninku. V rámci boje o přeborníka střední Moravy a kvalifikaci na NF přijela Olomouc.

Stejně jako v sobotu stejný tým 10 dívek se pustil od začátku do boje s cílem nedat se, ale bylo to dnes hodně složité. Olomoucké hráčky měly výborný pohyb, velmi těsně nás bránily, nedaly kousek prostoru a trestaly každou naši chybu. Těch jsme jim bohužel nabídli dost – ztrát balonů při rozehrávce, hodně faulů a nepřesné střelba znamenala rychlé vedení Olomouce, které jsme jen těžko dotahovali.  Soupeř pomaličku náskok navyšoval až na dvojnásobný rozdíl.

Ve druhé polovině zápasu už nám pro fauly chyběla Terezka Kašpárková a pak i Sára a tak se dohrávalo dvakrát ve čtyřech, to bylo hodně těžké.  Ale  jakoby nám to spíš přidalo na chuti a odvaze. První, ale hlavně druhá naše pětka zabojovala, náskok Olomouce se postupně snižoval a nakonec prohra  nebyla zdaleka veliká.

TJ OP – OSK Olomouc 39:48 (17:34)

Takže holky, čeká nás odveta v Olomouci, čím  méně chyb uděláme, tím větší šance třeba i vyhrát ?!     🙂

Fotky z utkání

T+P  A 😀

 

187 total views, 1 views today

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *