Utkání o víkendu 20.-21.1.2018

O nadcházejícím víkendu hrajeme tato mistrovská utkání:

U15

v sobotu v 18:00 doma proti Pelhřimovu  prohra 45:60

v neděli v 10:00 doma proti Tišnovu vydřená výhra 59:54 po výborné poslední čtvrtině. Gratulujeme !!!!!

U13

v sobotu v Havířově ve 12:30 a 14:30. 

Dvě výhry 63:21 a 37:27, které si sebou nesou pachuť v podobě zranění  kotníku Johanky.

V prvním zápase, jsme makali od začátku a postupně navyšovali vedení. Soupeř sázel hlavně na jednu hráčku, která měla fyzické parametry k tomu, aby nás málem porazila sama, ale nakonec se nám ji podařilo ubránit. Hlavně v prvním utkání jsme předvedli pěkný kolektivní výkon a nenechali nikoho na pochybách, že jdeme za vítězstvím. Pochválit musím opravdu všechny holky za předvedený výkon.

V druhém zápase, možná uspokojení, možná už trochu únava, ale přes veškeré upozorňování, ať soupeře nedostaneme do hry, právě to se stalo. Soupeř přitvrdil, bojoval a najednou jsme měli problémy. Nepadlo nám pár tutových šancí a začaly problémy. Navíc se hned z kraje zranila Joha, takže pěkných pár bodů rovněž chybělo. Naštěstí v pravou chvíli přišel na plac žolík Luca a díky rychlým 4 košům jsme odskočili a mohli celkem v klidu dohrát. Ve druhém zápase na sebe vzala odpovědnost hlavně Aneta a výborně bránila nejlepší protihráčku Kája. Všechna děvčata se semkla a i přes pár slziček zápas dotáhly do vítězného konce. 

Holky díky!!!

Fotky Havířov

U11

v neděli v Olomouci v 9:00 a v 11:00  v prvním zápase přijatelná prohra 39:59 a pak bohužel větší rozdíl 29:77

Fotky OSK Olomouc

168 total views, 1 views today

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *