U12 Žilina vs. Prostějov

V kategorii U12 se děvčata vydala do zahraničí – další zápas nás zavedl na Slovensko do Žiliny. S přáním nevracet se s prázdnou a dovézt aspoň jednu výhru jsme se v neděli ráno vydali na cestu.

Při rozvičování a pohledu na vysoké hráčky domácích jsme měli trochu obavy a úvod zápasu byl také ve znamení okoukávání  a zjišťování, kdo jak na tom je. Postupně se ale projevila naše větší sehranost i chuť vyhrát a od třetí čtvrtiny už jsme měli navrch. Ve druhém zápase to bylo podobně, Žilina s námi držela krok jen v první půlce, naše holky dobře doskakovaly, střílely a zaslouženě zvítězily.

Pochvalu zaslouží všech devět hráček, které odjely, a vyhrály svůj první mezinárodní zápas.

BKM Žilina – TJ OP Prostějov 24:50 (12:24)

2 zápas 29:43 (16:19)

P+T A.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *